KARGO VE TESLİMAT
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Kargoist tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit SMS ile tarafınıza bildirilecektir. 


Ürünün kargoya verilmesi ve teslimat süreci
Siparişleriniz ürünün stok durumuna göre değişiklik göstermekle birlikte hafta içi saat 14:00'e kadar verdiğiniz siparişler 3 iş günü, stokta olmayan ürünler en geç 7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Ürünün tedarik sürecinde bir aksaklık yaşanması durumunda müşteri temsilcilerimiz iletişim bilgileriniz (e-posta veya telefon) üzerinden sizinle iletişime geçerek tarafınıza ürün durumu hakkında bilgi vereceklerdir.

Teslimat ücreti        
Teslimat ücreti sipariş ettiğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. 

İstisnalar            
Ürünün geri çağrılması, siparişin hatalı gönderilmesi ve şirketin belirleyeceği istisnai konularda veya kargo şirketinin kargo ücretini göndericiye iade etmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Aksi durumlarda şirketimiz tahsil etmiş olsun ya da olmasın kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

Hasarlı paket, ürün        
Teslimat sırasında mutlaka kargo görevlisinin yanında paketinizi açarak ürününüzü kontrol ediniz. Kargo firmasının getirdiği kutu içerisindeki ürünlerde bir zarar varsa kargoyu teslim almayarak kargo hasar tutanağı tutunuz. Tutanak tuttuğunuz ürünleri teslim almayınız. Tutanak tuttuğunuz ürünlerin değişimleri yapılarak tarafınıza tekrar kargolanacaktır.

https://www.terzidukkani.com/ online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 7 (Yedi) en fazla 21 (yirmibir) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketicilere verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Tutar kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve tarafımızın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR