sadsad x
asdasd
Hakkımızda
 • Hakkımızda

  Bayan tesettür giyim alanında; imalat, ihracat ve toptan satış alanında 2015 yılından bu yana hizmet veren TERZİ DÜKKANI faaliyete başladığı günden bu yana, bayan tesettür giyim sektörünün nabzını tutarak sürekli gelişim ilkesini benimseyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

  Tesettür giyim alanında uzman kadrosu ile tasarım, planlama, kesim ve dikim süreçlerini bünyesinde barındırmaktadır.

  İmalatını gerçekleştirdiği ürünleri müşteri memnuniyeti prensibini benimseyerek, dinamik çalışan kadrosu ile Beykent, zerujport AVM , Çalışlar, E-ticaret ve E-ihracat deposu, perakende ve toptan satış mağazaları, sosyal medya sayfaları ve diğer online pazar yerleri (Hepsiburada - Trendyol) vb. kanallar aracılığı ile yerli ve yabancı binlerce müşteriye ulaşmaktadır.

  %100 yerli üretim, uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışı ile hareket eden firmamız Türk tekstil sektörünün önemli yapı taşlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Terzi Dükkanı, değişen ve gelişen sektör dinamiklerini takip ederek ve pazar taleplerini göz önünde bulundurarak müşterilerie en iyi hizmeti sunmak için yatırımlarına devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.