sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • İade ve Geri Gönderim İşlemleri

  İade Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

  İlk olarak paketten çıkan İade Formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

  İade edilmek istenen ürünün adı, kodu, iade edilme nedeni ve diğer bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.

  İadesi istenilen ürünü anlaşmalı olduğumuz size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine 433 317 629 kodunu ileterek teslim etmeniz yeterlidir.

  İadesi istenilen ürün ilk olarak müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenecek ve gerekli şartları sağlamaları açısından araştırılacaktır. 

  İade prosedürlerine uyum sağlayan ürünün/ürünlerin iadeleri onaylanacak ve 2 iş günü içersinde tarafımızca iadesi gerçekleştirilecektir.

  Yapılan iadenin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü kapsayabilmektedir.

  İade ve Değişimlerde kargo bedeli müşteriye aittir. 

  Değişim Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

  Değişim talebinde bulunmuş olduğunuz ürünle birlikte paketin içersindeki iade/değişim formuna almak istediğiniz ürünün adı, kodu ve beden bilgisini yazarak yukarıda belirttiğimiz gönderim kodu ile Yurtiçi Kargo'ya teslim edebilirsiniz. 

  Değişim ürününün yerine istediğiniz ürün eğer stoklarımızda varsa değişim talebiniz gerçekleştirilecektir. Aksi takdirde müşteri temsilcimiz sizinle iletişim bilgileriniz doğrultusunda irtibata geçecektir. 

  Yurtdışı İade Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

   Yurt dışı adresinizle verdiğiniz siparişlerinizde değişim hakkınız bulunmamaktadır ancak iade talebinde bulunabilirsiniz.

   İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte gönderilmelidir.

   İade etmek istenilen ürün orijinal fatura ve eksiksiz doldurulmuş iade formu ile birlikte gönderilmelidir.

  Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlik durumunda öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tarafımızdan iade için onay aldıktan sonra iade ürününüzü gerekli prosedürler dahilinde geri gönderebilirsiniz. 

  İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. Ayrıca ürün birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile geri gönderilmelidir.

  İade için gönderilen ürün/ürünler mutlaka teslim alınan kargo (UPS) ile birlikte gönderilmelidir. 

  İade kargoların geri gönderim ücreti müşteriye aittir.

  Not: Yurt dışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde tüm masraflar alıcıya aittir. Bu masraflar, sipariş toplamından düşürülecek ve  kalan tutar iade edilecektir.

  İade ve Geri Gönderim İşlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıda yazılı olan iletişim bilgilerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

  Mail :  info@terzidukkani.com.tr

  Tel   : 05348931133

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.